Wyszukiwarka

klej do styropianu

klej do styropianu KLEIB C1

KLEIB C1

Zaprawa klejąca do mocowania płyt styropianowych w systemie ociepleń KLEIB. KLEIB C1 stanowi element zestawu wyrobów do wykonywania ociepleń budynków systemem KLEIB zgodnie z Aprobatą Techniczną wydaną przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie.

ZASTOSOWANIE

KLEIB C1 jest cementową zaprawą klejącą, przeznaczoną do mocowania płyt styropianowych do podłoża w systemie ociepleń KLEIB. Można ją stosować na podłożach mineralnych przy ocieplaniu ścian w budynkach nowowznoszonych i użytkowanych. Zaprawy KLEIB C1 można używać wewnątrz i na zewnątrz budynku.

Uwaga: nie nadaje się do wykonywania warstwy zbrojonej.KLEIB C1
 

klej do styropianu KLEIB C2/C2B

KLEIB C2/C2B

Wzmocniona włóknem, uniwersalna zaprawa klejąca do wykonywania warstwy zbrojonej oraz do mocowania płyt styropianowych do podłoża w systemie ociepleń budynków KLEIB. Występuje w kolorach szarym (C2) i białym (C2B). KLEIB C2 stanowi element zestawu wyrobów do wykonywania ociepleń budynków systemem KLEIB zgodnie z Aprobatą Techniczną wydaną przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie.

ZASTOSOWANIE:

KLEIB C2 jest cementową zaprawą klejącą, przeznaczoną do wykonywania warstwy zbrojonej w systemie ociepleń KLEIB. Nadaje się również do mocowania płyt styropianowych na podłożach mineralnych. Można używać jej wewnątrz i na zewnątrz budynku.
regulamin