PANELE DREWNIANE

Drewniane panele ścienne zdecydowanie nadają uroku oraz przyjaznego charakteru pomieszczeniu, jednak ich istotna wada, jaką jest cena, niekiedy odstrasza potencjalnych nabywców. Doskonałą alternatywą są w tym przypadku płyty na ścianę imitujące drewno. Oferujemy Państwu odlewy z kompozytu, które idealnie odzwierciedlają fakturę prawdziwego drewna.

Charakterystyka paneli imitujących drewno

Ze względu na charakter surowca oraz fakt, że jest on naturalny – cena drewnianych paneli ściennych może być dla niektórych zbyt wygórowana. Możliwość pójścia na kompromis i zainwestowania w panele, które imitują drewno, niesie za sobą szereg zalet, nie tylko związanych z kwestią finansową. Przede wszystkim – płyty te są lżejsze niż prawdziwe drewno, a co za tym idzie - nie obciążają ściany. Nie wymagają specjalnej konserwacji, a dzięki wodoodpornemu materiałowi, idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach takich, jak łazienka czy kuchnia. Cechują się dużą wytrzymałością oraz odpornością na działanie niskich i wysokich temperatur, a także na promieniowanie UV. Są elastyczne oraz plastyczne – można je ciąć, szlifować czy malować.

Dzięki rozmaitej kolorystyce idealnie sprawdzą się we wnętrzu o każdym charakterze. Wyglądem nie różnią się od tradycyjnych drewnianych paneli ściennych, a ich specyfikacja oraz atrybuty znacząco przewyższają trudny w pielęgnacji i utrzymaniu materiał, jakim jest drewno.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
regulamin