PANELE ŚCIENNE 3D

Panele ścienne 3D to nowatorskie rozwiązanie, które nada każdemu wnętrzu niepowtarzalny charakter. Cechują się prostotą, jednak w odpowiednim zestawieniu dają nieograniczone możliwości aranżacyjne. Idealnie sprawdzą się zarówno do salonu, jak i do kuchni lub sypialni.

Zalety paneli ściennych 3D

Poza nietuzinkowym wyglądem, panele ścienne 3D posiadają szereg zalet, które wpływają na ich funkcjonalność. Są niezwykle lekkie, dzięki czemu nie obciążają ściany, a także trwałe i odporne na odkształcenia. Nie tylko nadają pomieszczeniu walory estetyczne, ale też tłumią hałas i stanowią dodatkową izolację cieplną. Są niepalne, nietoksyczne i przyjazne alergikom. Panele ścienne 3D można czyścić podobnie jak zwykłą ścianę, a dzięki swoim możliwościom mogą przybierać najróżniejsze kształty – np. geometryczne figury. Można tworzyć z nich interesujące kompozycje, łącząc je ze sobą poziomo lub pionowo.

Z czego są wykonane panele ścienne 3D?

W zależności od oczekiwań klienta oraz charakteru wnętrza, panele ścienne 3D mogą być wykonane z różnych materiałów, najpopularniejsze z nich to:

  • Gipspanele gipsowe można wykorzystać we wszystkich rodzajach pomieszczeń, są łatwe w montażu oraz wytrzymałe,
  • Płyty MDF – panele ścienne 3D wykonane z płyt MDF zapewniają dodatkową izolację akustyczną i termiczną — są wykorzystywane również przy zabudowach grzejników,
  • Betonbetonowe płyty na ścianę cechują się wyjątkową trwałością oraz łatwością w pielęgnacji.
Sortuj wg:
  • Dodaj link do:
  • facebook.com
regulamin