Dostępność produktów

Produkty znajdujące się w naszym sklepie internetowym są oznaczone jednym z dwóch rodzajów dostępności:

Dostępny

Produkty oznaczone tym statusem są to produkty, które przeważnie są dostępne fizycznie na naszym własnym stanie magazynowym (a nie w magazynie importera lub producenta). Przy zamówieniach na produkty opatrzone tym statusem w większości przypadków Klient może spodziewać się wysyłki zamówionego towaru nawet w dniu złożenia zamówienia w przypadku otrzymania wpłaty do godziny 11.00 lub może osobiście odebrać towar tego samego dnia.

 

W przypadku wszystkich produktów dostępnych, na bieżąco uzupełniamy wszelkie braki. Ponieważ prowadzimy sprzedaż również w sklepie stacjonarnym, może się zdarzyć, że chwilowo możemy nie mieć któregoś z przedstawionych produktów. Może się również zdarzyć, że dany produkt pomimo statusu "Dostępny" może być niedostępny w ilości na którą opiewa zamówienie. Dlatego też prosimy o potwierdzenie dostępności przed odwiedzeniem naszego sklepu lub złożeniem zamówienia.

 

Na zamówienie

Są to produkty, które znajdują się w magazynie importera/producenta lub muszą zostać sprowadzone do Polski albo są wykonywane pod indywidualne zamówienie Klienta. Termin realizacji uzależniony jest od rodzaju produktu.

 

W przypadku zamówień na pojedyncze sztuki towarów niedostępnych w naszym sklepie - termin realizacji może się wydłużyć o 3-7 dni roboczych.

Panele Loft System - w przypadku paneli surowych wysyłka następuje z reguły w ciągu kilku dni roboczych. Zamówienia na panele wygładzone oraz malowane realizowane są w terminie około 10-14 dni roboczych, w zależności od aktualnej ilości zleceń na produkcji.

Panele Proform - termin realizacji wynosi około 12-15 dni roboczych dla indywidualnych zamówień oraz około 6-7 dni roboczych dla maskownic grzejnikowych, wezgłowi i zestawów gotowych paneli (wyjątkiem są panele i maskownice lakierowane, gdzie termin wynosi około 4-5 tygodni).

 

Powyższe zestawienie ma charakter orientacyjny, w związku z czym prosimy o potwierdzenie dostępności przed złożeniem zamówienia.

 

Po złożeniu zamówienia Klient zawsze jest informowany o dostępności produktu i dokładnym terminie realizacji. W przypadku braku akceptacji terminu realizacji zamówienie może zostać anulowane.

 

Aktualną dostępność zawsze można sprawdzić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo.

Nasze dane kontaktowe znajdują się z zakładce Kontakt

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
regulamin